کمپین های خیریه

  مدیریت وب سایت

  مدیریت وب سایت

  ابراز همدردی با خانواده متوفی در شکل های متفاوت همیشه در طول تاریخ بشر وجود داشته است که امروزه یکی از این روش ها اپ و اهدای بنر تسلیت خیریه است . این پدیده که یکی از بهترین روش های نمادین ابراز همدردی بوده و همچنین  مطابق با فرهنگ ، آداب و رسوم  مردم ایران می باشد ، از هر گونه زیاده روی و اسراف به دور است. در ادامه با ما همراه باشید تا بعد از بیان تاریخچه ای مختصر در مورد سابقه ایرانیان در فرهنگ تسلیت گویی و شراکت در غم یکدیگر ، به بیان اهداف چاپ استند تسلیت خیریه ، روش های سفارش و مزیت های آن ها بپردازیم .

   

  احسان از ریشه کلمه حسن ، به معنای نعمت بخشی به دیگری ، نیکی در کار و عمل گرفته شده است . کسی که نیکوکاری را یاد بگیرد و یا عمل نیکی هر چند کوچک انجام دهد از نیکوکاران خواهد بود . در تاریخ چند هزار ساله کشورمان مردمان این سرزمین همیشه سجایای اخلاقی ، آداب و رسوم نیکو را بنیان گذاشته اند و بر زدودن فرهنگ هایی که با عقلانیت و انسان دوستی مخالفت داشتند تاکید می کردند . در تمامی ادیان پیش از اسلام در ایران ، از جمله دین زرتشت تاکید بر نیکی و کار خیر شده است . پیروان این دین بر اساس آموزه های مکتب خود به خوشبختی دیگر هم نوعان خود فکر می کردند و دستگیری از بینوایان و تهی دستان را جز وظایف خود می دانستند و در این راستا جوانمردی را پیشه خود کرده بودند .

   

  در کتاب "دینکرد" جوانمردی را این گونه تعریف کرده اند : فردی که بخششی به کسی بکند و از او امید پاداش نداشته باشد ؛ این جمله بیانگر نهایت خلوص افراد در انجام دادن کار نیک بدون هیچ پاداشی و تنها براساس انسان دوستی است . آداب و رسومی که پدران ما در این سرزمین از سالیان پیش بنیان گذاشتن همچون سنت پیشکش ، نذر ، هدیه دادن و ... از گذشته شروع شده تا به دوران هایی نظیر مادها و هخامنشیان و بعد از آن ها به اشکانیان و ساسانیان رسید و در برهه ای از زمان در پیوند با آموزه های دین اسلام تکامل یافته است . تمامی این اقدام ها سبب شد تا کار خیر و نیکوکاری جزئی از زندگی روزمره ما ایرانیان شود و تمام کار هایمان در تمامی عرصه ها جنبه های کمک دوستانه و خیر خواهانه نیز داشته باشد ، این فرهنگ از زمان تولد فرزند ، با مراسمات خاصی چون نذر آغاز می شود و تا زمان مرگ و حتی بعد از مرگ نیز در مراسم  عزاداری ادامه می یابد.

   

  تمامی بستگان ، دوستان و آشنایان فردی که به رحمت ایزدی می پیوندد ، برای ابراز همدردی با خانواده شخص و عرض ارادت خود به وی ، سعی در هر چه با شکوه برگزار کردن مراسم عزاداری او می کنند و تاکید دارند تا مقداری از درد و رنج از دست دادن فرد را برای خانواده اش بکاهند . در سال های نچندان دور اطرافیان متوفی  با چاپ آگهی ترحیم روی برگه های کاغذی و به مرور روی پارچه ابراز همدردی خود را بیان می کردند. ولی با گذشت زمان روز به روز بر تجملات این مراسم افزوده شد ، تا جایی که از انواع تاج های گل با هزینه های بسیار بالا در این مراسم استفاده و تمامی آن ها بعد از مراسم بدور انداخته می شدند . در همین رابطه جمعی از هموطنانمان تصمیم گرفتند تا با چاپ بنر های تسلیت در ضمن این که هزینه های بیهوده این مراسم را کاهش  می دهند ، رضایت خاطر دوستان و آشنایان متوفی را جلب کنند و در کنار آن سبب خیر رسانی به دیگران نیز شوند.

   

  ابتکار چاپ بنر تسلیت خیریه توسط این افراد سبب شد تا شما امروزه بتوانید با خرید این بنر ها ضمن اینکه مراسمی هر چه باشکوه تر برگزار می کنید ، باعث خیر رساندن به دیگر همنوعان خود شوید ، بدین صورت که با اجاره این بنر ها مبلغ اجاره صرف امور خیریه می شود و دیگر لازم نیست بنر ها دور انداخته شوند . بعد از اتمام مراسم شرکت مربوطه بنر ها را دوباره تحویل می گیرد تا آن ها را به داغداری دیگر اجاره دهد ؛ اینکار تنها  هدفی خیر خواهانه  دارد چون که مبالغ اجاره بها صرف کمک به نیاز مندان می شود . این بنر ها در شکل ها و با طرح های مختلفی آراسته شده است تا رضایت سلیقه های مختلف را جلب کند و همچنین بدون ذکر نام است تا بتوان آنها را برای تمامی افراد استفاده کرد .

   

  مزیت های سفارش بنر از مؤسسات خیریه :

  1. کمک کردن با این موسسه
  2. گسترش فرهنگ نیکی و نیکوکاری
  3. دوری از هزینه های زیاد و تجملات مذموم در فرهنگ ما
  4. جلوگیری از هدر رفتن میزان زیادی گل
  5. خوشنود کردن روح فرد فوت شده

  روش دریافت و سفارش بنر تسلیت خیریه ،  حمایت آنلاین و سفارش استند تاج گل خیریه :

  1. فرد باید یک روز قبل از مراسم خود متن مورد نظر را برای ثبت درخواست سفارش دهد .
  2. می تواند با مراجعه با سایت اینترنتی موسسه خیریه و انتخاب بنر و پرداخت مبلغ بصورت آن لاین بنر را سفارش دهند ( در مؤسساتی که این امکان در سایت آن ها قرار دارد)
  3. با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری بنر خود را سفارش دهند

  این نکته را هم باید در نظر گرفت این مؤسسات بنر ها را نیم ساعت قبل از مراسم تحویل داده و بعد از اتمام مراسم بنر ها را دوباره بر می گردانند و هیچ گونه هزینه حملی به مشتری تحمیل نمی کنند .

   

  سفارش بنر تسلیت  

  انسان موجودیست با تمایلات نامتناهی اما منابعی محدود . همه در زندگی خود در طلب چیزهایی بودیم که گاه به آن ها نرسیده و با گذشت سال ها هنوز هم به آن می اندیشیم و یا آن را بدست آورده و پیرو همین بینهایت طلبی خود در پی پدیده های بهتر و پیشرفته تر از آن رفته ایم . همه این تمایلات در پی تحقق در بستری از عمری کوتاه و نامشخص ، عدم دسترسی و تملک به منابع مالی قدرتمند و با توان جسمی و ذهنی بسیار معمولی می باشند ، حال آنکه انسانی در این مسیر موفق تر است که یا با این تمایلات مبارزه کرده و آن را کنترل می نماید و یا در قالب برنامه ای منظم و تلاش بی وقفه خود به دنبال تحقق آن می رود.

  این مقدمه از این روی بیان شد که بدانیم یکی از مهمترین راه های رسیدن به این هدف و بهینه سازی مصرف منابع مالی و مدیریت زمان ، چینش سلسله اهداف در راستایی واحد است .

  اگر بخواهیم مثالی ساده برای این مفهوم بیان کنیم ، فرض کنید که قصد مراجعه به یک بانک ، آرایشگاه ، میدان تره بار و آوردن کودکتان از مدرسه را دارید . با صرف نظر از قوانینی که حاکم بوده و تغییر آن ها دست ما نیست ، مثلاً اینکه مدرسه ساعت 12 تعطیل می شود ، بانک تا ساعت 3 بیشتر باز نیست ، میوه های صبح از کیفیت بیشتری برخوردارند و ... ، برنامه ما باید به نحوی تدوین شود که همه این اماکن در مسیری مستقیم قرار گرفته و با اجتناب از حرکت رفت و برگشتی ، در کمترین زمان ممکن و با صرف حداقل هرینه به خواسته های خود دست یابیم .

   

  حال تصور کنید هدف ما پای را از این دنیا فرا تر گذاشته و با نشانه گیری خواسته های غیر مادی (معنوی) در پی معانی عمیق تری باشد . به عنوان مثال همدردی با فردی که عزیزی از دست داده است امری پسندیده و نیکوست و کمک به مستمندان نیز اگر ارزشی بیش از آن نداشته باشد ، از آن کمتر هم نیست ؛ حال اگر بتوانیم این دو امر نیک را در یک راستا قرار دهیم ، بدین معناست که با تکیه بر منابع محدود خود ، به دو عمل پسندیده و قابل تحسین جامه عمل پوشانده ایم .  استند تسلیت خیریه و استند تاج گل خیریه به عنوان یکی از کلیدی ترین ابزارهای تحقق این هدف ، سبب می شود تا از یک سو عزادارانی که با یک جمله کوتاه هم التیام میابند حس بهتری پیدا کرده و از سویی دیگر به جای انجام معامله ای دنیوی که خرید کالایی در ازای پرداخت مبلغ آن است ، کالای مذکور را با کوله باری از انرژی مثبت و ثواب ماتقدم در ازای همان پول دریافت نماییم.

  موسسه خیریه چیست ؟ یک موسسه خیره به عنوان مجموعه ای که می تواند در قالب یک NGO یا سازمانی مردم نهاد ، بنیاد و حتی در قالب های مرسوم شرکتی امّا فاقد ثبتی رسمی فعالیت نماید ، سامانه ای غیر انتفاعیست (بدین معنا که سودی از فعالیت های آن عاید دست اندرکارانش نشده و در صورت داشتن هیئت مدیره یا امنا ، مبلغی به آنان تخصیص نمی یابد) که مجموعه فعالیت های انجام گرفته در آن صرف اهداف نیک و پسندیده می شود .

  در موارد بسیاری دیده است که سازمان های خیریه در سراسر دنیا ، حتی اهداف خود را به طبیعت ، پوشش اکو سیستمی آن و حیوانات نیز گسترش داده و با وجود طرفداران و منتقدان پر تعداد ، به عنوان مثال همه تمرکز و قدرت مالی خود را به حمایت از جانوری در شرف انقراض اختصاص داده اند . با این حال بیشتر موسسات خیریه ، به ویژه در ایران جمله فعالیت های خود را معطوف به انسان ها کرده و از آنجایی که دشواری های زندگی بشر در قالبی واحد نمی گنجد ، هریک از آن ها سعی در گرفتن یک گوشه از این مشکل را گرفته اند .

   

  در ادامه پاسخ به سوال موسسه خیریه چیست و شرح فعالیت آن ها ، می توان مجموعه اقدامات این تشکل ها را در قالب های کلی زیر تقسیم کرد :

  • موسسه خیریه توزیع کننده : این نوع مجموعه ها در ابتدا افراد و خانواده های نیازمند و واجد الشرایط را شناسایی می کنند . در گام بعدی با اتکا به تبلیغاتی وسیع ، عموم مردم را با ماهیت اقدامات خود آشنا کرده و با دریافت وجوه نقدی و کالاهای اهدایی آنان ، واسطه ای برای رساندن این محصولات به دست مستمندان می شوند .
  • موسسه خیریه درمانی و بهداشتی که در قالب واحد های بیمارستانی در پی مداوای یک بیماری خاص یا درمان عام المنفعه مردم هستند .
  • موسسه خیریه که با ساخت مدرسه در مناطق محروم ، خانه برای نیازمندان یا تامین اسکان بلادیدگان (مانند زلزله زدگان) در پی تامین سقف بالای سر هموطنانشان هستند .
  • موسسه خیریه سرپرستی که مسئول نگهداری از ایتام ، افراد سالخورده و معلولین فکری و جسمی می باشند .
  • موسسه خیریه آموزشی که با تعلیم عقب مانده های ذهنی ، ساکنین مناطق محروم ، بزرگسالان بی سواد و ... در پی گسترش علم و دانش و فرهنگ آن در کشور می باشد .
  • موسسه خیریه پژوهشی که نتایج تحقیقات آن ها (که ممکن است در قالب سرمی شفابخش ظهور کند) نه فقط در انحصار یک شرکت خاص ، بلکه در اختیار عموم مردم قرار می گیرد .
  • موسسه خیریه مشاوره و
  • موسسه خیریه بازپروزی

  مجموعه پیش روی نیز با امکان اجاره بنر تسلیت خیریه و سفارش تاج گل خیریه و تخصیص درآمد آن به مستضعفین ، وظیفه خود را در قِبل و نیازمندان انجام می دهد و همچنین شما عزیزان می تواند از طریق لینک زیر به صورت آنلاین نسبت به حمایت نقدی خود از فعالیت های این مجموعه نموده و سرپناهی باشید بر سر نیازمندان کشو عزیزمان ایران.

   

  حمایت آنلاین  

  برچسب‌ها

  در مقالات پیشین در خصوص ماهیت اعمال خیر توضیحاتی ارائه شد ؛ جایی که گفتیم عمل خیر و اقدامات انسان دوستانه ، به مجموعه ای از اموری گفته می شود که با ذات و طینت انسان همسو بوده و طی آن به انسان های دیگری که به نحوی از نعمتی خاص محرومند کمک می شود . در ادامه این مطلب دانستیم که اگرچه کمک به خلق خداوند امری پسندیده بوده و در دینی مانند اسلام از طرق مختلف ( خمس ، ذکات ، انفاق ، صدقه و ... ) به آن سفارش و حتی الزام شده است ، اما چنانچه در بستری مشخص و قدرت بیشتری انجام شود ، نتایج مثبت آن نیز نمود بیشتری می یابند .

  در همین راستا موسسه خیریه در تهران یا شهرهای دیگر کشور ، چنانچه در قالب ساختاری دولتی ، موسسه ای خصوصی یا مردم نهادی عام به فعالیت های خود ادامه دهد ، باز هم موضوعی مشخص را به عنوان هدف خود تعریف کرده ، شاخه ای را به عنوان راه های درآمد زایی مشخص نموده و ماحصل اقدامات خود را نیز به قشری از نیازمندان تخصیص می دهد . به عبارتی دیگر ، اگرچه کمک به مستضعفین در چارچوب خاصی نگنجیده و دستگیری از نیازمندان در هر کسوت و عنوانی لازم است ، اما محدودیاتی از قبیل متناهی بودن منابع مالی سبب می شود تا به جای انجام اموراتی وسیع اما کم عمق ، فعالیت های موسسه خیریه در تهران در حوزه ای خاص اما با عمق زیاد انجام پذیرد .

   

  به عنوان مثال مجموعه ای تنها در راستای تحصیل کودکان بد سرپرست و بی سرپرست فعالیت می کند ، مجموعه ای اطعام ایتام و کمک رسانی با خانواده های ضعیف را بر عهده دارد ، مجموعه ای در راستای آزادی زندانیان دیه کار می کنند و دسته دیگری نیز در پی درمان بیماری های خاص افراد بی بضاعت هستند  . در میان ده ها حیطه فعالیتی موسسه خیریه در تهران ، موسسه خیریه شهید فتاحیان (شعف)  هم  بنر تسلیت خیریه و سفارش تاج گل خیریه را به عنوان یکی از راه های درآمدزایی خود برگزیده و با این روش علاوه بر تسکین خانواده هایی داغدار ، جلوی اسراف و خرج هزینه های بیهوده را گرفته و از همه مهمتر عواید آن را به امور خیریه در قالب مدد کاری ، پرداخت هزینه های تحصیل نیازمندان نخبه ، اعطای وام قرض الحسنه و بسط فرهنگ اسلامی تخصیص می دهد .

   اگر به آفرینش انسان از دید کتب الهی و ادیان ابراهیمی (و نه نظریات علمی انسان) نگاه کنیم ، شاید هدف از آن را بتوانیم در اصول دین اسلام خلاصه کنیم . توحید یا اعتقاد به وجود پروردگار ، عدل به معنای اعتقاد به آفرینش بر پایه عدالت و برابری ، نبوت و امامت به معنای هدایت خداوند توسط فرستادگان خود و در نهایت معاد به عنوان پایان هدفمند این زندگی و ادامه یافتن آن در جهانی دیگر مجموعه عواملیست که به ما می گوید از کجا آمده ایم ، در این زندگی چه باید کنیم و به کجا خواهیم رفت .

   

   درهمین رابطه ، دین الهی به عنوان برنامه ای کاربردی و کامل که توسط خود خداوند تدوین شده است نقشه راهیست که انسان را در این مسیر راهنمایی می کند . اگرچه در دینی مانند اسلام همه بایدها و نبایدها ذکر شده است ، با وجود اینکه در ادیان دیگر الهی تحریف هایی به نفع عده ای خاص در هر زمان صورت پذیرفته است و با وجود اینکه در اعتقادات معاصر بشر دینی بدین صورت در کنار خرافات قرار می گیرد ، ولی با این حال فطرت انسان به عنوان پیامبری درونی وی رابه سوی بایدها و نبایدهایی فرا می خواند که با ذات همین دستورالعمل های خداوندی همسوست .

   

   

  در همین اثنا ، کمک به همنوعان به عنوان یکی از همین غرایز ، یکی از امور پسندیده ایست که در گرو تعلیمات دین خاصی نبوده و با ماهیت روح بشر درآمیخته است . انجام کارهایی خیر مانند اطعام فقرا ، کمک به تحصیل بی بضاعتان ، ساخت سرپناه برای آوارگان ، تهیه مقدمات ازدواج جوانان و ده ها مورد دیگری که پیرامون خود می بینیم همان امور خیریست که از نظر آداب اجتماعی و نزد عامه مردم با هر دین و مسلکی پسندیده است .

  می دانیم که چنانچه هریک از افراد فوق الذکر به تنهایی در پی کمک به مستمندی برآیند ، اگرچه عمل آنان مفید و پسندیده است ، اما فاقد انسجامی قدرتمند وکارساز خواهد بود ، لذا وجود یک موسسه خیریه می تواند بسیار اثر بخش بوده و عمل خیری با بازتابی قدرتمندتر به جای گذارد . هر موسسه خیریه به عنوان حلقه ای که زنجیره مردم را به مستضعفین متصل می کند دارای خط مشئی مشخص و معلوم می باشد که با فعالیت در حوزه ای خاص به کمک نیازمندان می شتابد . موسسه خیریه شهید فتاحیان (شعف) نیز با فعالیت در حوزه بنر تسلیت خیریه و سفارش تاج گل از خیریه علاوه بر انجام عمل پسندیده همدردی با داغداران ، هزینه پرداخت شده توسط سفارش دهندگان را صرف اموری نیک می کند و همینطوز می توانید با را می توانید با کمک های خود از طریق حمایت آنلاین در این حس زیبای حمایت از اقشار ضعیف کمک کرده باشید.  .

  مورد جديد
  مهر ماه می تواند عجین شود با مهربانی شما که قلم شوید به دستان کودکان تا شاید این بار الفبای زندگی را از شما بیاموزند.
  در حال آماده سازی  پکیج تحصیلی و توزيع ان بين دانش اموزان نيازمند هستیم که ان شاالله با همراهی شما در مهر ماه تحويل ايشان خواهد شد.
  امید آنکه به دستان این کودکان مدادهای رنگی بدهیم تا بتوانند دنیایشان را رنگی تازه ببخشند.
  ان شاالله...
  لذا عزيزاني كه تمايل به مشاركت در اين امر خير را دارند، بسمه الله ...
  مورد شماره ۱۱ سال ١٣٩٧
  تهیه و توزیع پکیج تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند
  ---------------------------------------------------
  ‌‎کل سهم ها: ۱۰۰ سهم  ۵۰ هزار توماني
  ‌‎تعداد سهام تقبل شده: ۰  سهم
  ‎سهام باقي مانده: ۱۰۰ سهم
  ‌‎جمع ريالي: ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال
  =========

  =========
  شما برای مشارکت در طرح‌های شعف می توانید از دو طریق اقدام کنید:
  ⁣همیاری از طریق کارت بانکی
  ⁣شماره کارت موسسه خیریه شعف در بانک پاسارگاد :
  5022-2970-0003-2099
   ⁣همیاری از طریق درگاه الکترونیک:
   اتصال به درگاه پرداخت:
   تهیه و توزیع پکیج تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند به مبلغ دلخواه:
  ppng.ir/d/q258
   تهیه و توزیع پکیج تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند تقبل یک سهم:

  ppng.ir/d/9zzx
  نکات همیاری:
  خواهشمندیم برای قبول زحمت در مورد هر سهم از طرح‌های ارائه شده، ابتدا تعداد سهم خود را مشخص و سپس نام فرد یا افرادی که به نیابت آن‌ها، این کار خیر را قبول کرده‌اید به  آدرس @shaafadmin  ارسال نمایید.
  به‌طور مثال:
  رضا رضایی
  درخواست ۳سهم از طرح۴۳۲۴
  به نیابت از مرحوم علی رضایی(پدرم)
  و مرحومه احترام صفایی(مادرم)
  ❇️در پرداخت کارت بانکی حتما نام ، شماره طرح، تصویر رسید پرداختی و در صورتی که به نیابت از عزیزی واریز کرده اید نام آن عزیز را به آدرس  @shaafadmin ارسال نمایید
  ❇️با پرداخت الکترونیک مبلغی به عنوان کارمزد از حساب شما کسر نخواهد شد
  ❇️در واریز الکترونیک در صورتی که به نیابت از عزیزی واریز کرده اید نام آن عزیز را در بخش مربوطه وارد نمایید
  ------------------------------
  ‎ ضمنا اعضاء محترم  ميتوانند از طريق ارسال لينك زیر نسبت به جذب اعضاء از دوستان و علاقمندان خواستار مشاركت در اين امر خير دعوت نمايند
  لینک کانال تلگرام:
  http://telegram.me/shahidfatahian
  لینک پیام رسان بله:
  http://ble.im/shaafcharity
  صفحه اینستاگرام:
  http://www.instagram.com/shaaf.charity

  پرداخت به خیریه شعف
  مورد 11-تهیه و توزیع پکیج تحصیلی - مورد 11-تهیه و توزیع پکیج تحصیلی

  برچسب‌ها

  پیش از پرداختن به مبحث سفارش تاج گل خیریه لازم است تا از ماهیت مراسمی که در آن اقدام به اهدای تاج گل به افرادی داغدار می کنیم مطلع شویم .

  مجلس ختم و در نگاهی کلی تر مراسمی که به عنوان بزرگداشت فردی متوفی انجام می پذیرد ، دارای چنان جایگاه والایی در دین ماست که معصومین شرکت در آن و خودنمایی نزد صاحب عزا را نه تنها ریا و دورویی ندانسته اند ، بلکه آن را عملی لازم الاجرا قید کرده اند و پیروان خود  را به این کار دعوت کرده اند ؛

  مجلسی که از یک سو سبب تسلی خاطر بازماندگان می گردد و از سویی دیگر با انجام اعمالی نظیر قرائت قرآن و ذکر صلوات ، دعا و طلب مغفرت برای فرد تازه درگذشته و گریستن بر مصائب اهل بیت ثوابی نیز نثار روح متوفی می کند . اگرچه در این نوع مراسم ها متوفی بهانه ای برای گردهمایی اقوام ، دوستان و آشنایان در محیطی مذهبی می شود ، اما حقیقت این نوع مجالس یادآوری قیامت به انسان و نزدیکی مرگ وی می باشد .

  با این حال دیده شده است که در سال های اخیر برخی بدعت ها سبب شده است تا سادگی این مراسم جای خود را به برخی عادات اشرافی گری و اقداماتی که در خور مراسم شادیست بدهد . به عنوان مثال تاج گل های بعضاً چند ده میلیون تومانی پدیده ایست که یادآور اشرافی گری و دنیا دوستی بوده و سنخیتی با یاد قیامت و مرگ نخواهد داشت .

  ما در مجموعه خیریه شهید فتاحیان (شعف) قصد مقابله با چنین رسومی را نداریم ، بلکه با نگرش تغییر تهدید به فرصت ها بر آن شدیم تا در راستای عمل فوق ، به انجام امور خیریه پرداخته و ثواب آن را به روح متوفی برسانیم .

   

  خط مشی ما در مجموعه پیش روی و علی الخصوص سفارش استند تاج گل خیریه پاسخ به نیاز مراجعین با هزینه ای اندک که در راه خیر صرف می شود می باشد . افراد مذکور پس از ثبت درخواست خود تاج گلی را در زمانی مشخص در اختیار خواهند داشت ، در حالی که متحمل هزینه های سنگین خرید آن نشده و همان مبلغ صرف شده برای اجاره نیز در راهی پسندیده صرف می گردد . با توجه به این رویه هم دل صاحب عزا شاد می شود ، هم فرد مذکور به خوبی همدردی کرده است ، هم زحمت انتقال و نگهداری از گل ها بر شانه بازماندگان نیست ، هم گلی اسراف نمی شود و از همه مهمتر با شاد شدن نیازمندان ، شادی مضاعفی روح فرد متوفی را در بر خواهد گرفت .

  سفارش استند تاج گل 

  نام گل : گلایول زرد
  متن : زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
  هرکسی نغمه خودرا خواند و از صحنه رود
  صحنه پیوسته به جاست
  خرم آن نغمه مردم سپاردند به یاد

  ابعاد: 200 X 120 سانتی متر
  شناسه محصول : 005-1


  تابلو تسلیت گل گلایول مظهر وفاداری و یادبود و نشان همدردی و بیان احساسات به عزیزان است. شما می توانید به جای خرید یک سبد گل که فقط چند ساعت ماندگار است، با پرداخت هزینه های همان سبد گل به موٌسسه خیریه شعف (و با تهیه تابلو تسلیت) در حمایت و ارائه ی خدمات به نیازمندان و زدون فقر از جامعه و همچنین در راستای کمک به افراد تحت پوشش این موٌسسه از جمله : ایتام ، تآمین جهیزیه ، معیشت ، درمان و آموزش سهم بسزایی داشته باشید.

  اطلاعات در باره گل گلایول :
  بطور کلی از گل های گلایول به دلایل متعددی و ازجمله مباحث فرهنگی و آئینی در مراسم ترحیم استفاده می گردد .گل های گلایول علاوه بر ایران در آناتولی، عراق، قفقاز و ترکمنستان می رویند. گیاهی است علفی که از جوانه های جانبی و فرعی در روی پداژه حاصل می شود. تعداد برگ ها ۱ تا ۱۲ عدد است که در قاعده همدیگر را می پوشانند. گل آذین سنبله ای است و از انتهای ساقه گلدهنده حاصل می شود. به جز رنگ آبی واقعی و سبز، سایر رنگ های آن وجود دارد. اندازه گلچه ها از حد مینیاتور با قطر حدود ۲ سانتی متر، که به فاصله زیاد روی ساقه های نازک منفرد یا دارای چند انشعاب قرار دارند، تا انواع درشت با ساقه به طول ۲ متر و گلچه های با قطر ۱۸ سانتی متر یا بیشتر که در دو ردیف قرار گرفته اند وجود دارد. هر گلچه، ۶ گلبرگ نما دارد که دو تا در بالا، دوتا در وسط به نام بال و دوتا در پایین به نام آویزیا لب قرار دارند. هر گلچه به وسیله دو غلاف سبز پوشیده شده است. این گل جزو گل های سوخوار ماندنی محسوب می شود.

  برچسب‌ها
  2,000,000ریال
  تعداد:

  نماد اعتماد الکترونیک

  جستجو در سایت

  خبرنامه پیامکی

  لطفا نام خود را وارد نمایید
  ایمیل معتبر وارد نمایید

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.