کمپین های خیریه

  درباره شعف

  فعالیت شعف چیست ؟

  ماموریت سازمانی «شعف» جلب و جذب همیاری نیکوکاران در جهت ارائه خدمات درمانی، تآمین جهیزیه ، تآمین معیشت نیازمندان ، ایتام ، روانشناسی و فرهنگی در حد توان به نیازمندان و خانواده های آنان از طریق ارائه خدمات مختلف در جامعه است

   

   

   

   

   

  چشم انداز «شعف »

  « شعف » با تکیه بر اصل صداقت ، پاسخگویی و بهبود مستمر در امر خدمات مختلف به جامعه همواره در مسیر حمایت از نیازمندان و خانواده آنان گام بر می دارد تا نیازمندان و افراد بی بضاعت با استفاده از امکانات فراهم شده بتوانند از حداقل امکانات لازم برای زندگی برخوردار گشته و امکان ادامه فعالیت های خود را داشته باشند.

  در این راستا کمک به تآمین جهیزیه ، امور درمانی ، امور معیشت ، امور ایتام ، امور زنان بی سرپرست ، امور فرهنگی و درسی از اهداف مهم موسسه می باشد.

  همچنین این موسسه با هدف ترویج امور انسان دوستانه و فرهنگ سازی کمک و یاری رساندن به یکدیگر در جامعه فعالیت خود را آغاز نموده است و امیدوار است که با نهادینه کردن این امر به کمک سایر نهادها بتواند در کمک به افراد نیازمند موفق گردد.
  جلب اعتماد و مشارکت عمومی هر چه بیشتر مردم نسبت به اهداف و عملکرد موسسه در راستای کمک همه جانبه به نیازمندان در جامعه چشم انداز موسسه خیریه « شعف » می باشد.

  سفارش تابلو تسلیت جهت مراسمات ختم

  نماد اعتماد الکترونیک

  جستجو در سایت

  خبرنامه پیامکی

  لطفا نام خود را وارد نمایید
  ایمیل معتبر وارد نمایید

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.